Økonomisk hjelp til alenemamma med syk hund <3
Veronica er en alenemamma til ei lita jente på 1 år. Hennes første baby(hunden), staffordshire bullterrier; Zoe, er blitt syk og har måtte gjøre flere undersøkelser hos veterinær for å finne årsak til sykdom. Så langt har det kostet 7000kr og hun skal gjøre flere undersøkelser i morgen.
Dette har blitt dyrt og i tillegg har hun ikke lenger forsikring (pga bla alder, hun er 13,5 år, og sist hun var syk var i 2020, da fjernet hun livmoren pga lukket livmorbetennelse.)
Ellers er hun frisk og i veldig bra form til å være 13år. Zoe er en del av familien, hun har hjulpet flere å bli trygg på hund fordi hun er rolig og snill. Vi vil så gjerne gjøre det vi kan for å finne ut hva som kan være galt, muligheten til å eventuelt hjelpe henne, medisin eller behandling. Det er også så klart med Zoe sin alder, blitt diskutert hva som er alternative dersom man ikke finner årsak eller hun ikke begynner å spise og føle seg bedre. 💔
Det er økonomisk tøft å være alenemamma i tillegg, så derfor har jeg laget denne samlingen i håp om at noen har hjerte til å hjelpe litt.
Alle kroner hjelper så mangt<3
oppdatering; torsdag 24.7; ultralyd Undersøkelse, oppdaget ulyd på hjertet og ikke optimal hjertefunksjon. Zoe har fått time mandag 28.7 hos hjerte spesialist, så de kan utelukke hjerte som årsak til sykdom. Da kan de også gjøre mer undersøkelsker på mage og tarm, hvis hun kan få lett narkose. Det har nå kostet totalt ca 11500kr inkludert medisin. Forventet beløp for mandags undersøkelse er rundt 5-6000kr.
setter SÅ pris på all hjelp vi kan få <3
