Hjelp oss å hjelpe Kenneth Korsrud Arnesen! Slik at han kan få tilbake sin fars hvilested.
Kenneth Korsrud Arnesen ønsker å kunne få tilbake sin fars gravsted:
Pappa døde når jeg var 9år gammel. Når jeg kom til min pappas hvilested i desember så var steinen borte. Jeg visste nøyaktig hvor den lå, men den var ikke å finne. Da ringte jeg kirkerådet og fikk beskjed om at et familiemedlem ikke ønsket graven lenger. H*n stoppet å betale og mistet gravstedet. Jeg har nå fått igjen plassen og prøver å samle inn kroner til den. Steinen er fjernet, så den må på plass igjen og festes, så evt til vask og pusses opp. Dette fordi ingen har stelt med grava uten om de blomstene jeg har satt der ca. 2-3 ganger i året.
Men i fjor var et vanskelig år og jeg fikk ikke dratt før dit før i desember. Jeg pleier å dra dit på mine bursdager, hans bursdager og til jul. I morgen har jeg bursdag og ingen sted å gå til og dette gjør meg svært trist. Skal bli vanskelig å komme dit imorgen med kun en gressflekk.
Det å få tilbake pappas hvilested betyr så uendelig mye for meg. Så med det så håper jeg at dette går gjennom og takker dere alle på forhånd.
Spleisen er opprettet av meg, Elida Haave, for Kenneth Korsrud Arnesen. Jeg håper fra bunnen av mitt hjerte at vi kan hjelpe Kenneth med å få dekket omkostningene og utgiftene til gravferdsetaten!
Om noen ønsker mer informasjon eller dokumentasjon så kan Kenneth kontaktes direkte på tlf 98636468 eller på mail Koorsrud83@gmail.com
