4x4x48 Hamresanden
Ny runde med 4x4x48 på Hamresanden 1.4.2022.
Pengen går til ny Vaffelbu
Vaffelbua på Hamresanden er drevet på dugnad av Hamresandes venner. Den har åpent hver søndag fra kl 11-15. og er en fantastisk samlingsplass for alle som vil. Overskuddet av salget går til å ta vare på det vakre turområdet på stranda, med benker , grillplasser etc. Formålet med vaffelbua er å skape en samlingsplass, få folk ut i frisk luft. Vaffelbua er å dårlig form og det jobbes med å få en ny på samme plass.
Vi er en gjeng som skal utfordre oss selv ved å løpe 4 miles (6,44km) hver 4dje time i 48 timer. Første start er Fredag 1.4.2022 kl 18 og siste Søndag 3.4.2023 kl 14. Dette skal vi gøre i vakre omgivelset på Hamresanden. I den sammenheng vil vi være med på å bidra til å opprettholde både vaffelbu og området. Det gjør seg ikke selv og ildsjelene som står på skal ha all takk.
David Goggins 4/4/48 Running challenge er inspirasjonskilden🌞
For oss som skal gjennomføre dette stuntet, er det både motiverende og en glede , hvis det kan komme noen kroner inn tiL vaffelbua.
Vi takker for all som kommer inn! Det vil så absolutt være ett godt spark bak til å fullføre utfordringen!!