Prosjektbilde for FINNERLØNN!!! Hjelp Hanna å finne sin kjære Storm❤️

FINNERLØNN!!! Hjelp Hanna å finne sin kjære Storm❤️

Alle pengene som samles inn, skal brukes til å leie inn evt helikopter, varmesøkende kamera, id-hunder, klatrere, droner, undervannsdroner, alt som måtte trenges for å få Storm Hjem.

Hanna Pernille mistet sin kjære Storm på Drossafjellet i Nærøysund kommune 19/04/22. Storm er en Siberian husky  på 1,5 år. Han er Hannas kjæreste turkompis å følgesvenn. Hun er sønderknust, å har med sin samboer å lokale lett etter Storm hver eneste dag i snart 2 uker. Terrenget han kom bort i er svært krevende å vanskelig å lete i. Det er bratte stup, fjellvann, å kuppert. Det er forsøkt mye, men alt koster. Nå prøver vi å samle inn noen kroner så de kansje kan leie inn helikopter, varmesøkende kamera,klatrere, Id-hunder, droner, dykkere, eller det de måtte trenge. Vær så snill❤️, hjelp Hanna ❤️Det vil bli delt ut finnerlønn❤️

FINNERLØNN!!! Hjelp Hanna å finne sin kjære Storm❤️

21 000 kroner innsamlet

68 givere
Avsluttet 02.05.2022
70% av 30 000 kr
Elin Skjærvær Anfinnes sitt profilbilde
Verifisert
Elin Skjærvær Anfinnes
står bak spleisen
Hanna Pernille Williksen sitt profilbilde
Verifisert
Hanna Pernille Williksen mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Roald og Jorunn
  2. Christine Wangen
  3. 1 ga anonymt
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Elin Skjærvær Anfinnes er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×