Prosjektbilde for Julespleis – Varm møteplass for unge og dyr

Oppdateringer

  1. En julespleis for de glemte og forlatte

    15. desember 2022 07:43

    Tusen takk for at du har valgt å gi oss en førjulsgave. 

    Julen er høytiden som ikke er enkel for alle i samfunnet. Dette gjelder også dyrene. Med lave temperaturer, og hektiske eiere, dumpes dyr i vinterhalvåret over en lav sko. 

    Vi håper du sprer ordet om vår julespleis til venner og familie. Dette er med på å redde enda flere dyr, og ivareta de dyrene vi har i vår omsorg. 

    Takk igjen for ditt bidrag. Det gjør en enorm forskjell! 

  2. Julespleisens 6. dag

    6. desember 2022 13:04

    Tusen takk for at akkurat du har valgt å støtte julespleisen vår! 

    Akkurat nå har vi nådd 7% av målet på 60 000 på julespleisens 6. dag. Tusen takk for din støtte. Det går mot viktig arbeid for dyrene våre. 

    Vi håper du kan dele julespleisen med venner og familie, og gjerne dele julekalenderen med de som står deg nær. Julen er tiden for gavmildhet, og som en frivillig organisasjon, så håper vi at mange av våre støttespiller eønsker å hjelpe vårt arbeid i denne tiden med så mange hjemløse dyr. 

    I dagens julekalender kan du lese mer om kattungene rip, rap og rup som ble reddet fra vinterkulden: https://www.facebook.com/2SaveMe/posts/pfbid02fUsts5i9xPTR6rFyGmCbuofCmKscpDQb2z9TnRV4WZc6CcJy9VNRQNGdRwTaVTzDl

    Gå inn på vår Facebook side for å lese alle lukene og historiene vi har delt fra 1-6. Desember: https://www.facebook.com/2SaveMe

Julespleis – Varm møteplass for unge og dyr

13 750 kroner innsamlet

56 givere
Avsluttet 01.01.2023
22% av 60 000 kr
Venner av 2 Save Me
Ikke-verifisert
Ole Næss står bak spleisen
2 SAVE ME sitt profilbilde
2 SAVE ME mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Laura L
    ❤️ fantastic and meaningful work ❤️
  2. 2 ga anonymt
  3. Helle Slente Vadla
    God Jul
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Ole Næss er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×