Prosjektbilde for Bilreparasjon

Bilreparasjon

Bilreparasjon

Denne vinteren har jeg dessverre hatt mye utgifter på bilen, og nå kom det en ny kalddusj, med 2 NOX-sensorer som må skiftes. Hver av sensorene koster ca. 12000 kr, og da blir det fort mellom 20 000 kr og 30 000 kr ut på en gang.   

På grunn av min funksjonsvariasjon, er jeg hundre prosent avhengig av rullestolbil fra Nav i hverdagen. Med ung ufør har jeg ca. 23000 kr som kommer inn per måned, så slike store ekstrautgifter gjør et massivt innhugg i den oppsparte bufferen min. 

Jeg har ikke anledning til å få ny bil før om 4 år, da Nav kun gir tilskudd til ny bil hvert ellevte år, så reparasjonen må gjøres. Derfor har jeg nå valgt å opprette en spleis, i fall noen ønsker å gi et bidrag, men jeg vil understreke at dette er høyst frivillig, og jeg ønsker ikke å legge press på noen. Del gjerne spleisen videre, hvis du har lyst og mulighet til det.

På forhånd tusen takk til hver enkelt.

Bilreparasjon

15 050 kroner innsamlet

49 givere
Avsluttet 04.03.2024
100% av 15 000 kr
Rannei C A Pedersen sitt profilbilde
Verifisert
Rannei C A Pedersen mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Anne Mari og Espen
    Jippi! Nå er 15.000,- nådd. Takk for at du gav sjansen til at så mange av oss kunne bidra
  3. 3 ga anonymt
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Rannei C A Pedersen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×