Midler til Prematurpakken!
Små Smil er en liten veldedig organisasjon med de minste i fokus. Vi ønsker å tilby midler til spedbarn og små barn i vårt lokalområde.
Prematurpakken er et tilbud vi gir i samarbeid med lokale bedrifter og Notodden Helsestasjon. Med denne pakken håper vi å bidra til en enklere start på tilværelsen med prematur baby. Å få et prematurt barn er sjeldent noe man planlegger, og vi ønsker å gi foreldrene mulighet til å fokusere mer på sin nye familie framfor å lete etter, og å skaffe, det man behøver i denne situasjonen. Med gode tips fra både prematurforeningen, helsestasjonen og våre andre samarbeidspartnere har vi satt sammen en søt, varm og praktisk pakke som forhåpentligvis gjør starten lettere for ditt nye familiemedlem. Dette er et tilbud til alle uansett økonomisk situasjon. Jordmødrene ved Notodden helsestasjon leverer ut denne ved alle premature fødsler og responsen har vært flott!
Vi ønsker at dette vil være et tilbud vi kan gi i mange år fremover, men behøver da deres støtte. Med denne spleisen er målet å sikre oss midler til å holde Prematurpakken gående.
Info om Prematurpakken under:
I våre sosiale medier legger vi ut bilder av produktene og mer informasjon!
Facebook: Små Smil https://www.facebook.com/profile.php?id=61556009123732
Reel med innholdet i pakken: https://www.facebook.com/reel/1836210603561704
Instagram: smaasmilnorge https://www.instagram.com/smaasmilnorge/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1_OWBm8Klq9sqFBKzX1_0s4EgaQccbBtysv-A7v9izatzZPx2W4u4dNW4_aem_4HJ0cSQcm31OoR4uAz7q5g
Takk for støtten <3