Tenk at vi har fått inn over 100 000,- !!!
Tusen takk til alle som har gitt og takk for alle støtteerklæringer! Dere er gull! Vi jobber på for å få kjøpt Soldathjemmet og etablere Kunstens Hus. Hilsen styret i Harstad Kunstforening.
Tusen takk til alle som har gitt og takk for alle støtteerklæringer! Dere er gull! Vi jobber på for å få kjøpt Soldathjemmet og etablere Kunstens Hus. Hilsen styret i Harstad Kunstforening.
Vi skriver 1. søndag i advent og nærmer oss 56 000,- I kulissene arbeides det iherdig for å få tak penger, sånn at vi kan kjøpe eget hus. Vi skal ta opp lån, men klarer ikke å betjene et lån stort nok til å dekke inn beløpet vi mangler. Sånn er det å drive en frivillig organisasjon. Men vi har trua og det har mange her i regionen! Dette må vi bare få til! Takk for all støtte. Spleisen fortsetter.
Det er langt igjen, men vi fortsetter å jobbe på for å nå målet; å kjøpe det gamle "Soldathjemmet" og etablere Kunstens Hus i Harstad. Folk støtter med penger, gode ønsker og heiarop. Flere har gitt premier til vårt julelotteri. Det betyr mye at mange ønsker å se oss lykkes med dette prosjektet. Tusen tusen takk!
Speisen har vart i en uke og vi kan ikke si annet enn at folk er veldig rause. Takk til alle som gir og takk for alle oppmuntrende ord. Det betyr mye at dere har trua på oss og ser verdien i å ha en aktiv og inkluderende kunstforening i byen. Vi jobber aktivt videre for å nå målet - Kunstens Hus. Del gjerne spleisen og tips folk dere kjenner om å gi en slant. Igjen; Tusen takk!
Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;